MINA

Eesti StringiPartei

PILT

Eesti Stringipartei pole veel avalikult registreeritud. Koondab ta aga endas palju progressiivse ja ausa vaatega noori inimesi, keda on tüüdanud ära praegune "malemäng" , kus materiaalselt võidab see kes on võimupiruka kõige maitsvama osa juures.

Kuna praegusel ajal on alanud järjekordselt valimiskampaania, siis Eesti Stringipartei teatab avalikult, et sel korral partei ei osale valimistes. Aga peale järgmisi riigikogu valimisi on meil soov saada võimule, et hakata oma ideid ja vaateid ellu viima. 

Meie põhiline idee on viia riigikokku sisse tööriietus, mis meestel koosneb stringidest ja lipsust, naisriigikogulastel lisandub ülakehale kinnituv rindu fikseeriv napp riietus. Kõikidel oleks see sarnane ning riigikogu ametiajal suuremate vastu ei vahetata. Põhjuseks see, et poliitika muuta läbipaistvamaks, et puuduks võimalus hõlma all miskeid riigile ja rahvale kahjulikke mahhinatsioone teha. Kui riigikogulane oma ametiaja jooksul on paisunud oma stringidest välja, tähendab see suure tõenäosusega kas siis vähest töötegemist või siis aktiivset oma kukru täitmist.

Ideid ja loosungeid on veel mitmeid, aga nendest annab teada peale partei asutamisekongressi lõppemist.

Eesti Stringipartei põhikiri

Sooviavaldused 

 

HOBI
K.O.
LINK
LUGU
STRING
POST