Väljavõte toimikust Delo Nr 3750610:

PILT

Vaatajate orbiidile ilmub see tegelane 1975 aasta juunikuu kümnendal päeval Tema tegevusest on huvitatud NL riigivõim, proovides teda allutada koostööle tibladega. Tegelane keeldub. Hakkab hoopis vabaks õllejoojaks ja tekitab revolutsiooni. Eesti saab vabaks. Tegelane joob õlut edasi. Vahel külastab haridusasutusi. Peale separatistlike jõudude võimuvõtmist Eestis peab tegelane minema tööle sest kurjusejõud on õllehinna kõrgeks ajanud. Ta töötab mitmetes valitsusasutustes, eesmärgiga koguda informatsiooni separatistide nõrkusest, hiljem siirdub infotehnoloogiaettevõtetesse, kus hakkab usinalt looma õllesõprade võrku. Tegelase kaasabil tekkinud KofriOrdu satub aga samal ajal tagakiusamise alla ja peatab ajutiselt tegevuse. Praeguseks hetkeks ei tea keegi enam tegelasest midagi. Rahva suus liikuvad legendid pajatavad, et tegelane joob siiamaani õlut ning  on laiendanud ampluaad ning esineb juba ka pealinnas.

 Siseorganid on kõrgendatud valmisolekus...

JA ÕLU LÄHEB ODAVAKS!!! *

 


(*) Lugejate rahustuseks võib mainida, et tegemist on luuludega. Õlu ei lähe enam kunagi odavaks. Olgu selle hind mis ta on, alati jääb ta õllesõbra südame jaoks kalliks.
Ülalpool kirjeldatud isik on kinni püütud ja talle on mõistetud tema süütegusid arvestades raskeim karistusmäär: kohustuslik astumine keskerakonda

 

HOBI
K.O.
LINK
LUGU
STRING
POST